Peugeot Partner 1.6 HDI

Три роки нічого фактично не робив поки не настав момент: калюжа масла біля правого заднього колеса…фактично під правим пасажиром.
Виявилось що це масло — присадка » EOLYS «для вугільного фільтра. В офіційного диллера пакет масла коштує 4800 грн… неофіційно можна знайти за 2000 грн. Але постало питання доцільності його заміни і чи не краще вирізати цей фільтр взагалі.
Після довгих мук знаходження істини на різних сайтах вирішено було його вирізати та викинути, але це тягне за собою перепрошивку компютера та відключення всіх даччиків.
Фізично фільт вирізав де подешевше.. і почались довгі муки вибору «спеціалістів» які відключать це все програмно…називались різці ціни в У,ЙО…від 200 і більше, бо виявилось що в мене куча даччіків…і коли спочатку ціна була 100, то потім при аналізі злітала до 200 і більше…
В мою почту поступила пропозиція на яку я спочатку не звертав увагу, бо ціна була трішки дороща, хоча і акційна по їхнім параметрам…але була певна і перевага. А саме обіцяли по відключати все програмно, + чіп тюнінг (+30 коней) +замір початкової та кінцевої потужності на стенді. Фірма австрійська, представництво в Україні, в спілкуванні –виглядали професіоналами.
Кароче, після довгих мук вибору – надав перевагу пропозиції з чіп тюнінгом. Хоча і дуже сумнівався..
Досі, я від пижа партнера(90к.сил) багато і не вимагав. Розгін по паспорту 14,3!!!! секунд це реальна «Ганьба» в наш час…ланоси і то швидше розганяються..(( Машина сімейна + практична… Помалу але впевнено-це був її дивіз)))) Та й продавати зараз немає смислу…ціни впали…
Коли забрав машинку, то був просто в шоці….вдалося збільшити потужність до 145 кінських сил, що показали заміри на стенді…Вони певне самі такого не чекали!))))
Але шок був коли я сів і поїхав !!! Я звичайно не «гонщік».. їзджу переважно по правилам…і в межах міста не ганяю…. Але це ж реальний кайф. Коли нажав і вона їде…а не розкочегарюється як трактор))) Розгін просто бомба ! Я довольний як слон! І це всього за якигось лишніх 150 баксів…
Ще хочу поставити круїз контроль і тоді буду засікати витрати пального в нових умовах.. а то в мене ще й жерла чогось нехіло… на трасі при 110-120+кондиціонер=6,5л.дізиляки… ( в кума модель 2007 року – 5 літрів,правда теж все повирізали)
Пацанам звичайно дуже дякую!